Çağrı Merkezimiz

 0850 302 33 00

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player


Hakkımızda;

Teknolojinin hayatımıza getirdiği en önemli yeniliklerden biri, kuşkusuz mekan bağımlılığını ortadan kaldırmasıdır.
Bu durum kurumlarında iletişim ihtiyaçlarının büyük oranda değişmesine yol açmıştır.

7D HİZMET İnternet ve Mobil Pazarlama Çözümleri,kurumların değişen iletişim ihtiyaçlarını anlamak, yorumlamak ve bu ihtiyaçlara en verimli çözümleri sunmak üzere hayata geçirilmiştir.
Ürünlerimizi geliştirirken temel çıkış noktamız İnternet ve GSM networklerinin sağlamış olduğu teknolojik avantajların, kurumsal ihtiyaçlar çerçevesinde yeniden yorumlanmasıdır.

7D HİZMET İnternet ve Mobil Pazarlama Çözümleri,esnek ürünleri ve ürün geliştirme stratejisi ile Sizi hareket halindeki Müşterilerinize, üyelerinize yada çalışanlarınıza ulaştıracak etkin ve ekonomik mesajlaşma çözümleri üretir.
Amacımız;
GSM standartlarını kullanarak dünya standartlarında ürünler geliştirmek.

Misyonumuz;

Kurumların iletişim ihtiyaçlarına İnternet ve Mobil teknolojileri kullanarak etkin, güvenilir ve ekonomik çözümler üretmek.

Vizyonumuz;

İnternet ve GSM tabanlı iletişim çözümleri alanında hem ülkemizde hemde uluslararası pazarda etkin bir rol almak. Dünya pazarında verimliliği kabul edilen çözümler geliştirmek.

Güvenlik Ve Sertifika;

7D HİZMET İnternet ve Mobil Pazarlama Çözümleri; Kısa Mesaj Hizmeti, T.C. Bilgi Teknoloji Kurumu (BTK) dan İşletmeci Yetkisine Sahip CENGIZ Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. Ltd.Şti. Ad ve Hesabına sunulmaktadır.

7dhizmet.com, 7d hizmet, toplu sms, toplu sms gönderme, toplu sms gönder, avea toplu sms gönder, turkcell toplu sms gönder, vodafone toplu sms gönder, internetten sms gönder, bedava sms gönder,toplu sms nedir, toplu sms nerelerde kullanılır, toplu sms atma, toplu sms programı, sms programı, smsprogramı, 7dhizmet, yedide hizmet, yedidhizmet, yedid hizmet,ankara toplu sms, toplu sms ankara, istanbul toplu sms, toplu sms istanbul, izmir toplu sms, toplu sms izmir, diyarbakır toplu sms, toplu sms diyarbakır